Please download Flash player here.

Zuipbingo en Odense uit

Zuipbingo 14 oktober: 

zuipbingo

Terug van weggeweest, de legendarische zuipbingo. Zoals reeds in september gemeld, maar onze leden kennende kan even het geheugen opfrissen geen kwaad. Dus bij deze nogmaals, vrijdag 14 oktober vanaf 20:00uur welkom en laat de ballen maar vallen!

Odense uit 20 oktober:

We hebben de verwachting net als bij enkele duels in het verleden dat we niet aan de vraag van onze leden kunnen voldoen. We hebben slechts voor 12% van onze leden kaarten beschikbaar. Zoals bekend bij de meeste leden houden we een aantal kaarten vast voor onze vrijwilligers en de vaste bezoekers van uitwedstrijden en europese uitwedstrijden. Om jullie het lange wachten en er dan achter te komen, dat het voor niks was te onthouden, gaan wij de losse verkoop van de beschikbare kaarten doen volgens een lotingssysteem. Onze excuses dat de verkoop zo moet gaan, maar in onze ogen is dit het meest eerlijker en heeft iedereen hierdoor een gelijke kans!! Helaas kunnen we de noodzaak van onze aantallen niet meer altijd onderbouwen, omdat we met regelmaat kaarten retour geven, dus nogmaals bij een Vak-P verkoop, maak dan ook gebruik van ons!

Wij hebben voor de loting het volgende emailadres beschikbaar:

ODENSE@VAKP.NL

Er worden Maximaal 4 kaarten per e-mailadres verloot. Zorg dat er in je email de volgende gegevens staan:

  • · Naam: *
  • · (S)CC nummer: *
  • · Vak-P ledenpas nummer: *
  • · Mobiel Telefoonnummer: *

*deze gegevens zijn verplicht per lid! Zonder deze gegevens maak je geen kans op kaarten!

Er kan gemaild worden tot Woensdag 12  Oktober 2011. Tijd: 12:00
De winnaars zullen per email bericht worden over de afhaling van de kaarten.